Zavolajte nám: +421 905 991 731
+421 901 709 061
Šarkan 304, Gbelce, Zobraziť na mape
Lokalita

Lokalita

KDE NÁS NÁJDETE

Historický Hotel Chateau Šarkan je situovaný v malej obci Šarkan vo vínnej oblasti na južnom Slovensku neďaleko kúpeľného mesta Štúrovo. V tichej lokalite Vám poskytujeme možnosť maximálneho pohodlia a odpočinku. Okrem odpočinku a výborných vín, môžete navštíviť aj okolité mestá, ktoré poskytujú zábavu pre celú rodinu ako i kultúrne zážitky.

GBELCE, PARÍŽSKE MOČIARE

Obec Gbelce, vzdialená 3 kilometre sa môže pochváliť národnou prírodnou rezerváciou Parížske močiare, kde majú domov viaceré chránené druhy vodných vtákov. V Gbelciach nájdete aj motokrosovú trať, na ktorej sa tradične každý rok konajú preteky Monster Cup.

ĽUBÁ

V obci Ľubá, vzialenej len 5 km od hotela si môžu zajazdiť na koni deti aj dospelí. Ponúkame Vám možnosť individuálnych jázd pod dohľadom inštruktora vo voľnej prírode na pôvodne rakúskom plemene Hafling. Tieto kľudné koníky su ideálne na hippoterapiu či prvé skúsenosti s jazdectvom.

ŠTÚROVO

17 kilometrov juhovýchodne od nášho hotela na nachádza mesto Štúrovo. Nájdete tu jedno z najznámejších termálnych kúpalísk Slovenska – Vadaš Štúrovo.

HURBANOVO

Pre obdivovateľov astrológie odporúčame hvezdáreň v neďalekej iba 35 kilometrov vzdialenom meste Hurbanovo. Pokiaľ Vás pohľad na oblohu nefascinuje, môžete navštívíť pivovar Zlatý Bažant, ktorý pravidelne organizuje dni otvorených dverí pre milovníkov piva.

NOVÉ ZÁMKY

Len pár minút cesty z Hurbanova Vám Nové Zámky poskytnú krásny pohľad na vodné kaskády Zúgov. Po dni strávenom v prírode si môžete odpočinúť v miestnom kine alebo divadle.

KOMÁRNO

V hraničnom meste Komárno, vzdialenom iba 41 kilometrov od hotela, nájdete na južnom Slovensku známe divadlo Jókaiho. Predstavenia sa konajú slovenskom aj v maďarskom jazyku. Na druhej strane Dunaja, sa ocitnete v Komárome, kde sa nachádza obdivuhodný systém pevností, nazývaný Pevnosť Monostor.

ORSTRIHOM

Ďaľšie hraničné mesto Ostrihom, ktoré je 20 kilometrov vzdialené od nás, Vám poskytne relax v Aquaparku. V meste nájdete aj krásnu stavbu, Ostrihomskú baziliku, ktorú začali stavať už na začiatku 19. storočia.

BUDAPEŠŤ

Hlavné mesto susedného maďarska sa nachádza 69 kilometrov od nášho hotela. V centre mesta je situované Tropikárium s najväčším morským akváriom v Strednej Európe a ZOO, ktorá je otvorená už od roku 1866.

Náš hotel sa nachádza v prostredí, ktoré je bohaté na zábavu, výlety, šport aj kultúrne zážitky pre jednotlivcov ale aj celé rodiny.

 

Rezervácia

Pošlite nám správu s upresnením požadovaného typu izby, dátumu príchodu a počtom nocí, ktoré plánujete stráviť v našom kaštieli a my Vás budeme v krátkom čase kontaktovať.